DBS85
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی)

4 posters

Go down

PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی) Empty PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی)

Post by mj_hemmati Tue 17 Nov 2009, 1:12 pm

بسیاری از دوستان از من خواستن این آموزش رو در اختیارشون بذارم چراکه قبلا تو سایت دانشگاه بود اما برداشته شد و منم دیگه پیدا نکردم تا بالاخره یافتمش.این آموزش واقعا فوق العاده است (البته نه برای شما چون می دونم شما حرفه ای این کارین)لازم به ذکره که حسام الدین علی بابایی از بچه های دانشگاه خودمونه و گویا هنوز فارغ التحصیل نشده.کسایی که میخوان میکرو رو برای اولین بار شروع کنن وتا سطوح نسبتا خوبی جلو برن به نظر حقیر بهترین قدمه اینو هم بگم ممکنه کامله کامل نباشه هر چی داشتم همین بود.در آینده ای نزدیک چند آموزش توپ دیگه از ای وی آر میذارم که در تکمیل همین آموزشه.شما فعلا مقدماتی رو بخون...
PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی) 956306
اینم لینک مزبور:
http://ifile.it/urn7ytv/Learning.rar
mj_hemmati
mj_hemmati
فعال
فعال

گرایش : قدرت

Back to top Go down

PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی) Empty Re: PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی)

Post by ad.zolfaghari Tue 17 Nov 2009, 2:35 pm

مرسي سينا اين همون فايلي كه تو تابستون هر چي گشتي پيدا نكردي؟
ad.zolfaghari
ad.zolfaghari
درجه 1
درجه 1

گرایش : الکترونیک

Back to top Go down

PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی) Empty Re: PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی)

Post by ehsan.kh Wed 18 Nov 2009, 8:41 am

albate man dar takmile harfe sina joon begam ke man ba hesam rabeteye nazdik daram va age kasi soal ya moshkeli dasht ke mikhast ba hesam dar mioon bezare,man dar khedmatam.
ehsan.kh
ehsan.kh
درجه 1
درجه 1

Back to top Go down

Post by mj_hemmati Wed 18 Nov 2009, 4:09 pm

یه طورایی خواستم کار حسام رو جاودانه و جهانی کنم!!!!! PDF آموزشی AVR (حسام الدین علی بابایی) Icon_exclaim
خودش که به فکر نبودآ با این حال احسان جان اگه حسامو دیدی بگو دمت گرم و همیشه موفق باشی
mj_hemmati
mj_hemmati
فعال
فعال

Back to top Go down

Post by mj_hemmati Mon 23 Nov 2009, 12:52 pm

لینک رو بنا به درخواست دوستان چک کردم مشکلی نداره.واسه دانلود باید بالای صفحه روی
request download ticket
کلیک کنید.بعد در همانجا کلمه
download
ظاهر میشه و با کلیک روی اون دانلود میشه.
mj_hemmati
mj_hemmati
فعال
فعال

Back to top Go down

Post by behrooz_bbf Tue 24 Nov 2009, 3:16 am

منم واسه شروع اين pdf و خوندم. بد نبود اما كامل نيست
واسه آشنايي اوليه خوبه
behrooz_bbf
behrooz_bbf
مدیر
مدیر

گرایش : الکترونیک

Back to top Go down

Post by ehsan.kh Tue 24 Nov 2009, 9:35 am

البته حسام گفت كه اگه احيانا دووستان دي بي اسي كاري با من داشتند از طريق ميل كه در انتهاي پي دي اف اومده با من در ارتباط باشند...
ehsan.kh
ehsan.kh
درجه 1
درجه 1

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics